Zamknięty przez: DragonBlaster
2018-01-20, 19:10
Witam!
Zaleś 
Zales Na Propsie!

Wysłany: 2018-01-17, 20:08   Witam!
Witam... Piszę tutaj ponieważ denerwuje mnie już ta sytuacja.
Mianowicie chodzi mi o gracza/vipa: Rakso
Cóż on robi w vipach? daliście Vipa dziecku które non stop jedzie na wh... Skan to ja rozumiem ale jeśli kampisz za ścianą i nagle spada Ci hp i widzisz że zostajesz zabity przez Rakso no to już chyba drobna przesada nie? W dodatku wyżej wymieniony gracz często obraża graczy będących na serwerze... Posiadam mały dowód w którym widać że Rakso obraża graczy nie robiłem takich ssów wcześniej ale od pewnego momentu zaczęło mnie to za bardzo denerwować, żebym dał spokój. Rakso obraził gracza dlatego, że gracz powiedział 'to nieźle odpalony vip' po czym Rakso napisał tak jak napisał...
https://zapodaj.net/f173b6b372a3b.bmp.html
Myślę, że taka osoba jak Rakso nie powinna znajdować się na liście vip na tym serwerze bo jest kompletnie nie odpowiednia oraz nie potrafi grać uczciwie...
Z pewnością to nie jest tylko moje zdanie.

Pozdrawiam Czule!
Zales Na Propsie

RAKSO:) 

Wysłany: 2018-01-17, 20:17   
Raz mi się zdarzyło każdy jest człowiekiem, mogę zostać za to ukarany. nigdy nikogo nie zabiłem przez ścianę wystarczy mieć dobre słuchawki. Gracz ewidentnie ma jakiś prywatny problem do mojej osoby lecz starałem się nie wchodzić w konflikt po prostu płacze że jestem lepszy od niego. Następnym razem proszę nakręcić Demko bo na słowo to ja mam (słonia w karafce) Jestem tutaj 2 msc adminem znam dobrze właścicieli i nigdy ze mną nie było problemu. Jestem zmęczony po pracy więc czasem może mi się zdarzyć. Tyle co mam do powiedzenia w temacie

K@M1ON 
K@M1ON

Wysłany: 2018-01-17, 20:50   
Ja już gram troszke z RAKSO i osobiście uważam że jest czysty i nie gra na czitach, ale jeśli gracze uważają że admini grają na wh to proszę robić demka wtedy będzie wszystko wiadome. RAKSO jako admin masz obowiązek uważać na to co robisz na servie wiadomo że stres w pracy itp. ale jesteś odpowiedzialny za serv więce dawaj przykład ludzią i nie wolno się dać sprowokować.

Alibaba 
Pelny Wrażeń

Wysłany: 2018-01-19, 12:01   
Nie ma sensu prowadzic ta Koresmondecje uwazam temat za jasny i prosrty RAKSO
nie uzywaj takich slow nastepntym razem bo nie jest to na miejscu mogles napisac albo ooglnie olac oszczerstwo o wh mowie o serwie ale ogolnie Nie moze byc miejsca zeby obarazac graczy bez powodu :d

Wy jako Admini macie tam mila Atmosfera dawac a nie wyzywac i rywalizowac

Smerfetka 
ADMINISTRATORKA

Pomogła: 7 razy

Wysłany: 2018-01-20, 16:37   
Moim zdaniem rakso jest czysty a jak wy nie umiecie grc to juz wasza sprwa,co do obrazania graczy rakso nie daj sie sprowkowac i badz opanowany bo u nas kultura na serwie to podstawa.

Smerfetka i jest smerfnie

DragonBlaster 

Wysłany: 2018-01-20, 19:10   
Admin Reskio jest Czysty jak macie zamiar oskarżać Adminów o używanie czitów to zrobcie demko i dajcie na Forum

A co do Admina Raksio nie pozwol im sie prowokować bo pozniej wszystko zleci na ciebie

Skarga nie słuszna

/Zamek

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi